Witaj u nas. :)

ŻALUZJE POZIOME

ŻALUZJE POZIOME

ŻALUZJE POZIOME

ŻALUZJE POZIOME - Poznań, Szamotuły, Pniewy

Żaluzje poziome aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to klasyka, która na stałe zagościła w wielu domach. Nowoczesne, trwałe i funkcjonalne mogą być montowane w różnego rodzaju oknach. Dzięki niezawodnym żaluzjom aluminiowym, oprócz upragnionej ochrony przed słońcem oraz dyskrecji, zyskujemy także niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jest to zasługą bogatej palety kolorystycznej, w której z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ogromnym atutem żaluzji aluminiowych jest także łatwa pielęgnacja. Niewielkie nakłady sił wystarczą, aby przez cały okres użytkowania zachwycały pięknym, eleganckim wyglądem.

Żaluzje poziome drewniane

Ten rodzaj żaluzji cieszy się wśród naszych klientów szczególną popularnością. Trwałe i eleganckie drewno doskonale komponuje się z każdym wnętrzem, wprowadzając do niego ciepłą, naturalną atmosferę. Żaluzje drewniane składają się z drewnianych listewek, drewnianej maskownicy, pokrętła regulującego położenie listewek oraz wygodnego w użyciu sznurka do podnoszenia. Dzięki najwyższej jakości wszystkich elementów oraz ich płynnemu funkcjonowaniu z łatwością możemy regulować stopień nasłonecznienia w wybranym pomieszczeniu. Ten typ żaluzji może być montowany zarówno w oknach aluminiowych, drewnianych, jak również PCV, a sama instalacja nie wpływa na obniżenie ich parametrów użytkowych.

Żaluzje poziome bambusowe

Żaluzje bambusowe są ciekawą alternatywą dla drewnianych. Z całą pewnością zostaną docenione przez osoby poszukujące naturalnych, ekologicznych i prostych w obsłudze rozwiązań. Atutem żaluzji bambusowych są: bardzo atrakcyjna, włóknista struktura zwiększająca możliwości aranżacyjne każdej przestrzeni oraz ciekawa paleta kolorystyczna.