Witaj u nas. :)

ŻALUZJE

ŻALUZJE

Żaluzje Poznań | żaluzje Szamotuły

Żaluzje to część wyposażenia, bez której znaczna część ludzi nie wyobraża już sobie życia. Stosowane są w domach i biurach w celu ograniczenia dostępu światła słonecznego do pomieszczenia lub swobodnego operowania jego strumieniem. Firma Polroll zajmuje się dystrybucją żaluzji w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi poszczególnych typów ochrony przed promieniami słonecznymi.

Żaluzje aluminiowe to jedna z najtrwalszych propozycji. Łatwo utrzymać je w czystości, dają duże pole do popisu w kwestii aranżacji oraz dodają wnętrzu nowoczesnego rysu. To rozwiązanie popularne i klasyczne, chętnie wybierane przez Klientów.

Żaluzje drewniane są trwałe i eleganckie, będą doskonałym dopełnieniem każdego wnętrza. To połączenie swojskiej, przytulnej atmosfery z funkcjonalnością najnowocześniejszych rozwiązań. Mogą być montowane na wszystkich typach okien.

Żaluzje bambusowe to propozycja dla tych, którzy chcą skutecznie sterować strumieniem światła słonecznego, nie rezygnując przy tym z dbania o środowisko. Stosowane są najczęściej jako alternatywa dla drewnianych i stwarzają wyjątkowe możliwości aranżacyjne.

Oferta wytrzymałych żaluzji w Poznaniu i Wielkopolsce

W naszej ofercie żaluzji w Poznaniu i na terenie województwa znajdują się wszystkie wymienione typy żaluzji poziomych. Sprzedajemy również żaluzje pionowe typu verticale oraz osłony materiałowe. Prezentowane produkty mogą być zamontowane we wnęce okiennej lub bezpośrednio przy ramie okna, co pozwoli na zaoszczędzenie przestrzeni.

Oferowane żaluzje poziome występują w różnych wymiarach. Możliwe jest dobranie osłony o szerokości taśmy wynoszącej 16, 25 lub 50 mm. Żaluzje aluminiowe tworzone są przy pomocy bogatej palety kolorów, dzięki czemu bez trudności znajdą Państwo ochronę uzupełniającą całość aranżacji wnętrza. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz indywidualnej wyceny.

Kup tanio żaluzje w Poznaniu, Pniewach, Szamotułach i okolicy

Oferujemy dobre żaluzje wewnętrzne i fasadowe w korzystnych cenach. Kupisz u nas tanio trwałe i solidne żaluzje plisowane, aluminiowe i drewniane. Wyróżniamy:

  • - Żaluzje wewnętrzne – to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia wielkopolskich domów. W upalne dni chronią wnętrza przed intensywnym promieniowaniem słonecznym i nadmiernym nagrzewaniem się, co znacznie ogranicza koszty związane z użytkowaniem klimatyzacji. Wieczorami zapewniają prywatność domownikom i użytkownikom pomieszczeń;
  • - żaluzje zewnętrzne (fasadowe) – do niedawna stosowano je jako dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe. oraz zabezpieczenie wnętrza przed dostępem słońca. Ich skuteczność pod tym względem jest znacznie wyższa niż żaluzji wewnętrznych. Dziś zamiast fasadowych żaluzji do montażu na zewnątrz wybiera się odpowiednio dobrane rolety okienne.

Żaluzje do klasycznych i nowoczesnych wielkopolskich wnętrz

W wielkopolskich domach można zamontować żaluzje wykonane z różnych materiałów. W ofercie Polroll znajdują się między innymi:

  • - żaluzje drewniane – drewniane żaluzje świetnie komponują się w poznańskich wnętrzach wykończonych materiałami naturalnymi. To doskonale uzupełnienie aranżacji, w których zastosowano drewniane okna. Warto zauważyć, że żaluzje z drewna doskonale sprawdzą się również w zestawieniu z plastikowymi oknami;
  • - żaluzje bambusowe – egzotyczne drewno bambusowe prezentuje się niezwykle oryginalnie. Wykonane z niego żaluzje będą pasować do egzotycznych drewnianych blatów oraz podłóg. Żaluzje bambusowe mają charakterystyczną egzotyczną estetykę, która pasuje do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Jest to jeden z popularniejszych modeli w Wielkopolsce;
  • - żaluzje aluminiowe – lekkie aluminiowe żaluzje malowane na kilka najpopularniejszych kolorów doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Aluminiowe żaluzje montuje się w poznańskich, pniewskich i szamotulskich domach, mieszkaniach i biurach. Użytkownicy doceniają jakość i trwałość aluminiowych żaluzji oferowanych przez Polroll;
  • - żaluzje plisowane – to doskonałe rozwiązanie na ograniczenie ilości promieni słonecznych, które w upalne dni wpadają przez okna i drzwi balkonowe do wielkopolskich mieszkań. Modne pastelowe kolory i kilka rodzajów tkaniny, które w różnym stopniu filtrują promieniowanie UV, to wiele możliwość aranżacji. Dzięki plisowanym żaluzjom we wnętrzu nie będzie całkowicie ciemno, a jednocześnie nie nagrzeje się ono nadmiernie w upalne dni.

Jakie żaluzje są modne w Poznaniu?

W poznańskich domach i mieszkaniach montuje się coraz więcej zestawów zewnętrznych i wewnętrznych. Obowiązkowym elementem wyposażenia żaluzji zewnętrznych jest automatyka, która ułatwia sterowanie żaluzjami. Świetnie chronią wnętrze w upalne dni i wyraźnie ograniczają zużycie energii w pomieszczeniach klimatyzowanych. We wnętrzach dużą popularnością cieszą się modne żaluzje plisowane, drewniane i bambusowe.

Żaluzje, które chętnie kupują mieszkańcy Pniew, Szamotuł i okolic

Dużą popularnością cieszą się zarówno żaluzje wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Użytkownicy doceniają funkcjonalność i estetykę żaluzji plisowanych. Jest to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia prywatność po zmroku, a w dzień zabezpiecza przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza. W domach i mieszkaniach z tarasem lub dużym balkonem coraz częściej montowane są żaluzje zewnętrzne.