Witaj u nas. :)

MARKIZY

MARKIZY

Markizy Poznań

Markizy to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, będące nie tylko ozdobą tarasu czy balkonu, ale również ochroną przed promieniowaniem UV i wysoką temperaturą. Markizy dobrej jakości nie ograniczają dostępu światła do osłanianego miejsca i zapewniają doskonałą widoczność. Dzięki zastosowaniu wodoszczelnych materiałów mogą również stanowić częściową ochronę przed deszczem.

Markizy sprawdzają się również jako osłona powierzchni użytkowej przed punktem gastronomicznym lub sklepem. Rozwiązanie nadaje klimat restauracjom czy lodziarniom, jednocześnie zapewniając komfortowe warunki dla Klientów punktu. Istnieje możliwość umieszczenia reklamy na markizie, co przyczyni się do większej promocji danego miejsca.

Firma Polroll jest dystrybutorem markiz w Poznaniu i na terenie całej Wielkopolski. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów i cechują się najwyższym poziomem wykonania. Współpracujemy z takimi firmami jak SELT oraz MOL.

Oferta markiz w Poznaniu i Wielkopolsce

W ofercie posiadamy bogatą paletę kolorów i wzorów markiz, dzięki czemu bez trudu dopasują Państwo odpowiedni model do elewacji budynku. Tkaniny używane do produkcji są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Wybrane modele mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie, co wpływa na komfort ich użytkowania.

Na nasz asortyment składają się wysokiej jakości markizy balkonowe i tarasowe. Do produkcji konstrukcji markizy używa się trwałych stopów aluminium, zaś poszycie wykonane jest z impregnowanych tkanin. Markizy tarasowe, przeznaczone do stosowania na dużych powierzchniach, mogą być dodatkowo wyposażone w aluminiową kasetę, która zapewnia ochronę tkaniny i mechanizmu w czasie, w którym markiza pozostaje zwinięta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych modeli oferowanych przez firmę Polroll – dystrybutora markiz z Poznania.

Tkaniny markizowe