Witaj u nas. :)

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

O firmie

Rolety zewnętrzne Poznań

Cały program tych rolet oparty jest na systemie ALULUX, jednego z największych dostawców systemów rolet.

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie łączące w sobie wysoką estetykę i doskonałą funkcjonalność. Świetnie sprawdzają się w każdym budynku, zapewniając mu nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również komfort i bezpieczeństwo. W naszej ofercie rolet zewnętrznych w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego znajdują się przede wszystkim wyroby niemieckiej firmy Alulux. Współpracujemy także z polskim producentem, firmą Aluprof.


Oferujemy produkty wysokiej jakości, o doskonałych parametrach użytkowych i w różnych wariantach, aby możliwe było dobranie idealnej rolety do wymagań każdego Klienta.

Rolety wykonane są z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje możliwość wieloletniego użytkowania. Dobrze dobrana roleta podkreśli charakter budynku i ozdobi elewację, ale także zapewni wyciszenie wnętrza, ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i nieproszonymi gośćmi. Umożliwia również wprowadzenie oszczędności w zakresie ogrzewania, ponieważ obniża współczynnik przenikania ciepła. Z tego powodu jest to doskonałe rozwiązanie zarówno w miesiącach letnich, jak i w porze zimowej.

Oferta rolet zewnętrznych w Poznaniu

Wśród popularnych rozwiązań znajdują się różnorodne systemy rolet zewnętrznych. W zależności od wybranego modelu, mogą być instalowane na istniejących już budynkach oraz w tych, których projekt od początku zakładał montaż dodatkowego wyposażenia. Oferowane przez nas rolety zewnętrzne występują w różnych wersjach kolorystycznych opartych na palecie RAL, dzięki czemu możliwe jest dobranie odpowiedniej barwy do całości elewacji.

Rolety zewnętrzne zbudowane są ze specjalnie przystosowanych profili aluminiowych, które wypełnia się pianką poliuretanową lub poddawane obróbce plastycznej. Dzięki temu rozwiązania tego typu są nowoczesne i komfortowe w użyciu. Rolety współpracują z systemem automatyki domowej Somfy, co znacząco ułatwia sterowanie. Tak przystosowany układ rolet jest w stanie spełnić nawet najwyższe wymagania Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi systemów oferowanych przez Polroll – dystrybutora rolet zewnętrznych z Poznania.

Rolety zewnętrzne Wielkopolska

Firma Polroll oferuje nowoczesne sprawdzone systemowe rolety zewnętrzne, które można dostosować do każdego rodzaju obiektu. Zewnętrzne rolety Polroll sprawdzą się jako zabezpieczenie powierzchni przeszklonych lokali komercyjnych, domów i mieszkań. Można je zamontować na każdej kondygnacji. Mogą być wyposażone w automatykę do sterowania nimi i zostać połączone z domową siecią SmartHome. Świetnie sprawdzają się jako zabezpieczenie tarasów i oranżerii.

Jakie rolety zewnętrzne są dostępne w ofercie Polroll?

Polroll produkuje nowoczesne rolety zewnętrzne w wersji do montażu podtynkowego i natynkowego. Wybór może okazać się zadaniem dość skomplikowanym, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który doradzi, jakie rozwiązanie wybrać w konkretnym przypadku. Zadzwoń i dowiedz się, jakie zewnętrzne rolety Polroll sprawdzą się na twoich oknach.

  • - Elewacyjne rolety okienne – sprawdzą się na oknach i drzwiach tarasowych. Można je też stosować na witrynach
  • - Standardowe okienne rolety zewnętrzne – do montażu natynkowego lub jako rolety naokienne;
  • - Półokrągłe rolety naokienne – to ciekawa alternatywa dla standardowych modeli wyposażonych w prostokątne kasety osłaniające mechanizm.

Dobre rolety na zewnątrz, jak wybrać?

Polroll oferuje rolety zewnętrzne zbudowane z systemowych komponentów oferowanych przez liderów na rynku tego typu wyposażenia. Dzięki temu rolety można dopasować do każdego rodzaju zabudowy oraz do wielkości powierzchni przeszklonych. Zaletą rolet zewnętrznych montowanych w Poznaniu, Szamotułach, Puławach i okolicach przez Polroll, jest ich trwałość, funkcjonalność oraz dostępność części zamiennych. Polroll oferuje:

  • - solidne profile i akcesoria – rolety zewnętrzne pełnią szereg różnych funkcji. Stanowią dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe. Chronią przed promieniami UV i hałasem zewnętrznym. Aby w pełni wykorzystać potencjał rolet, do ich montażu trzeba zastosować najlepsze komponenty, które wytrzymają intensywną eksploatację przez wiele lat. Takie właśnie rozwiązania swoim klientom oferuje Polroll;
  • - kolorystyka oraz estetyka dopasowana do klasycznych i nowoczesnych aranżacji – rolety zewnętrzne stosuje się w nowych inwestycjach oraz jako element dodatkowego wyposażenia w obiektach modernizowanych i remontowanych. Nasza firma oferuje mnóstwo rozwiązań, które pozwalają na dopasowanie rolet zewnętrznych do wszystkich typów budynków, jakie znajdują się na terenie Poznania, Pniew, Szamotuł i w całym regionie;
  • - sprawdzone zewnętrzne rolety systemowe – systemy roletowe produkowane przez liderów w tej branży to gwarancja, że rolety i automatyką będą działać bez zarzutu. Oferowane przez nas systemy zostały zaprojektowane z uwzględnieniem specyfiki lokalnej zabudowy oraz trendów, w których się rozwija, warunków atmosferycznych i typowych zastosowań oraz funkcjonalności rolet zewnętrznych.

Funkcjonalność rolet zewnętrznych oferowanych w Poznaniu, Pniewach i Szamotułach przez Polroll

Podstawowymi funkcjonalnościami rolet zewnętrznych, których oczekują Klienci, są:

  • - ochrona przed hałasem z zewnątrz – to doskonała dodatkowa bariera. Sprawdzi się przy ruchliwej ulicy oraz na zatłoczonym osiedlu;
  • - ochrona przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym – rolety ograniczają nagrzewanie się wnętrz i ułatwiają utrzymanie komfortowego mikroklimatu w upalne letnie dni;
  • - zabezpieczenie antywłamaniowe – solidne rolety zewnętrzne doskonale osłaniają i chronią dobytek. Sprawdzają się na tarasach, witrynach i jako wyposażenie domowych i komercyjnych oranżerii;
  • - estetyczny element dekoracyjny podkreślający charakter elewacji – ładna roleta doskonale komponuje się z estetyką elewacji. Dzięki oferowanym przez nas roletom dom, mieszkanie, domek letniskowy czy lokal użytkowy będzie się prezentować okazale. Dobre rolety na zewnątrz wyraźnie podnoszą też wartość nieruchomości.