Witaj u nas. :)

MOSKITIERY

MOSKITIERY

Moskitiery Poznań

Moskitiery z gęstej siatki stanowią skuteczną ochronę przed owadami. Jest to proste i niedrogie rozwiązanie doskonale sprawdzające się w każdych warunkach. Firma Polroll zajmuje się dystrybucją moskitier w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Moskitiery wysokiej jakości łączą estetyczny wygląd z funkcjonalnością. Nie ograniczają widoku z okna, drobne oczka siatki sprawiają, że ochrona jest niemal niewidoczna. Ochrona tego typu jest wykonana z trwałych materiałów, dzięki czemu cechuje się odpornością na drobne uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Może być zatem stosowana przez cały rok, niezależnie od pogody, występowania opadów, etc. Montaż i demontaż najprostszych moskitier zajmuje mało czasu i nie wymaga fizycznych ingerencji w strukturę okien czy drzwi.

Oferta moskitier w Poznaniu i okolicach

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór moskitier okiennych i drzwiowych. Zapewniamy różnorodne rozwiązania techniczne i możliwość wyboru kolorystyki, dzięki czemu ochrona przed insektami doskonale wpasuje się w całość budynku.

W ramach dystrybucji moskitier w Poznaniu i na terenie Wielkopolski oferujemy:

  • moskitiery rolowane, zwijane w pionie lub poziomie i wyposażone w prowadnice utrzymujące siatkę w pożądanej pozycji
  • moskitiery na zawiasach i przesuwne, stosowane w drzwiach i montowane przy ościeżnicy lub we wnęce drzwiowej
  • moskitiery ramkowe, jedna z najprostszych metod ochrony przed owadami i pyłkami; montowane na ramie okiennej i niezwykle łatwe w montażu

Moskitiery pochodzą od renomowanych producentów i gwarantują efektywną ochronę. Oferujemy moskitiery rolowane zintegrowane z systemem rolet oraz montowane niezależnie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wybranego produktu.

Zalety dobrych moskitier od firmy Polroll Poznań

Moskitiery to rozwiązanie, które znacznie podnosi komfort korzystania z pomieszczeń różnego typu. Dzięki osłonie przed owadami, w ciepłe dni i noce można bez przerwy wentylować wnętrza, co dla wielu jest ogromną zaletą. Montaż moskitier może wydawać się trudny i drogi. Warto wiedzieć, że wybierając odpowiednie rozwiązanie, można dobrać moskitiery idealnie dopasowane do warunków w miejscu montażu i budżetu inwestora. Jeżeli myślisz o montażu moskitier w domu czy mieszkaniu, zadzwoń i dowiedz się, jakie rozwiązanie możesz zastosować u siebie.

Moskitiery w ofercie firmy Polroll Poznań

Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów moskitier. Wybór odpowiedniego modelu pozwala cieszyć się świeżym powietrzem latem bez obaw o to, że do pomieszczenia dostaną się komary i muchy. Moskitiery można montować na oknach oraz na drzwiach balkonowych czy tarasowych.

Szukając odpowiednich moskitier, warto sprawdzić ofertę naszej firmy. Polroll oferuje wszystkie rodzaje moskitier. Wykonujemy również moskitiery na wymiar dostosowane do wymiarów otworów, które chcą zasłonić klienci.

Jakie rodzaje moskitier w Poznaniu oferuje Polroll?

  • Moskitiery ramkowe – doskonałe do osłony okien, oranżerii i innych otworów. Moskitiery ramkowe są proste w montażu. Jest jedno z lepszych rozwiązań cenowych.
  • Moskitiery na zawiasach lub w prowadnicach – stosowane głównie do zabezpieczania otworów drzwiowych na balkonach, tarasach itp. Mogą być też stosowane jako moskitiery okienne.
  • Moskitiery rolowane w kasetach z mechanizmem sprężynowym – wygodne do częstego otwierania i zamykania. Można montować na oknach i drzwiach balkonowych.

Zadzwoń i dowiedz się, jakie moskitiery będą najlepsze w Twoim domu lub mieszkaniu. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybki montaż moskitier w Poznaniu oraz okolicach.

Jakie moskitiery na okna?

W przypadku okien otwieranych do wewnątrz dobrym i prostym rozwiązaniem są standardowe moskitiery ramkowe. Ramki dobiera się do wielkości okna. Montuje się je na stałe. Konstrukcja mocowania umożliwia łatwy demontaż ramek z moskitierami do czyszczenia lub naprawy okna.

Alternatywnym rozwiązaniem są moskitiery rolowane. To model, który sprawdzi się tam, gdzie moskitiera jest często zamykana i otwierana. Moskitiery rolowane montuje się tak jak wewnętrzne rolety. Moskitiera jest zwinięta w kasecie, którą montuje się na oknie. Wystarczy rozwinąć i zablokować, aby osłonić okno przed owadami.

Jakie moskitiery na drzwi balkonowe?

Wybór moskitiery na drzwi balkonowe może okazać się dość trudny. W sprzedaży dostępnych jest kilka rodzajów moskitier, które sprawdzą się na drzwiach balkonowych. Nasza firma specjalizuje się w montażu moskitiery na drzwi balkonowe w Poznaniu i w całym województwie. Oferujemy wszystkie rodzaje moskitier, które można zamontować na drzwiach. Jak wybrać moskitiery na drzwi balkonowe? Najlepie przed zakupem skonsultować się z technikami z naszej firmy.

Moskitiery na drzwi balkonowe dobiera się, biorąc pod uwagę wielkość otworu drzwiowego oraz dostępną przestrzeń wokół drzwi balkonowych. W niektórych przypadkach wystarczą balkonowe moskitiery przesuwane lub na zawiasach. Czasami nie ma jednak lepszego rozwiązania jak poziome moskitiery rolowane. Szukając moskitiery na drzwi balkonowe w Poznaniu, warto zadzwonić do naszego działu obsługi. Doradzimy, co wybrać, żeby moskitiera na drzwi balkonowe była wygodna i funkcjonalna. Zaoferujemy też szybką dostawę i ekspresowy montaż z gwarancją.