Witaj u nas. :)

MARKIZY TARASOWE

MARKIZY TARASOWE

MARKIZY TARASOWE - Poznań i okolice

Markizy tarasowe stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą, markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie.
Markizy tarasowe Polroll to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Bogaty wybór wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje każdego odbiorcę. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnioeuropejskich producentów.
Polroll proponuje markizy tarasowe w kasecie aluminiowej, gdzie poszycie, ramiona i wał nawojowy znajdują się w eleganckiej kasecie zapewniającej idealną ochronę markizy. Ta komfortowa konstrukcja pozwala zachować czystość poszycia na dłużej, chroniąc ją przed pogodą, wiatrem, zabrudzeniami.
Jeśli klient życzy sobie tańszej wersji- proponujemy markizy bez kasety. Wymiana poszycia nie stanowi również problemu.

Tkaniny markizowe