Witaj u nas. :)

Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe

BRAMY GARAŻOWE I PRZEMYSŁOWE

Firma POLROLL jest dystrybutorem bram garażowych i przemysłowych w wielu wariantach technicznych. Podstawowy podział bram to bramy garażowe i bramy przemysłowe.
Proponujemy trzy zasadnicze rodzaje bram garażowych. Różnią się przede wszystkim budową oraz sposobem otwierania. W ofercie producentów bram garażowych są bramy segmentowe, bramy rolowane, kraty rolowane i bramy uchylne

Rodzaje bram garażowych

Bramy segmentowe (sekcyjne). Bramy segmentowe są górne i boczne. Podczas otwierania nie zajmują przestrzeni przed garażem, więc są dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd jest krótki. Bramy segmentowe sprawdzają się również w garażach wychodzących bezpośrednio na ulicę. Są też dużo szczelniejsze od bram uchylnych, dlatego warto je montować w garażach ogrzewanych. Bramy segmentowe można też stosować w otworach z łukowym nadprożem.


Bramy rolowane. Bramy rolowane działają tak jak roleta okienna i zajmują najmniej miejsca. Są bardzo wygodne w eksploatacji. Alulux proponuje Bramy rolowane, które są najrozsądniejszym rozwiązaniem. Oferują znakomitą ochronę, zdobią budynek i ich cena jest najbardziej korzystna. Już w standardzie producent oferuje bramę roletową z napędem oraz dwoma pilotami .


Bramy uchylne (zwane też płytowymi). To najpopularniejszy typ bramy. Do otwarcia bramy uchylnej potrzebne jest miejsce przed garażem, gdyż dolna część bramy wysuwa się na zewnątrz garażu.